Stovyklos – puikus vasaros praleidimo būdas

Stovyklos – puikus vasaros praleidimo būdas moksleiviams. Galima rasti begalę skirtingų stovyklų, siūlančius skirtingus potyrius.

 

Edukacinės stovyklos. Vienos populiariausių edukacinių stovyklų – kalbų stovyklos. Jos vyksta tiek Lietuvoje, tiek yra organizuojamos užsienyje. Dažniausias pasirinkimas – anglų kalbos stovyklos.

 

Taip pat populiarios įvairios stovyklos gamtoje – Lietuvos bei Europos skautai kiekvieną vasarą organizuoja bent kelias pamainas stovyklų jau skautaujantiems bei norintiems pradėti. Panašias stovyklas organizuoja Šaulių sąjunga, tai pat galima rasti įvairių kariškų stovyklų.

 

CodeAcademy Kids programavimo akademija moksleiviams šią vasarą turi pasiūlymą vaikams, besidomintiems verslu ir IT – Silicon Valley technologijų centro įkvėptą stovyklą – simuliaciją. Stovykla truks savaitę, per kurią dalyviai kurs ir plėtos savo verslo idėją.

 

Kas yra CodeAcademy Kids? Tai programavimo akademija jaunimui, skaičiuojanti pirmuosius veiklos metus. Šiuo metu yra įsikūrę Vilniuje, Vilnius Tech Park, ir Kaune, Kauno Santakos Slėnyje. Akademija siūlo keturias skirtingas programas mokyklinio amžiaus jaunimui: kompiuterinių žaidimų dizaino kūrimas, Internetinių svetainių kūrimas, Mobiliųjų aplikacijų kūrimas bei Web dizaino ir brandingo programos. Akademija ne tik organizuoja būrelius, bet ir veda integruotas pamokas keliose Vilniaus mokyklose.

 

CodeAcademy Kids Silicon Valley stovykla yra skirta lavinti verslumui, kūrybingumui, komandinio darbo įgūdžiams, lavinti fantaziją. Stovykla prasideda verslo idėjų generavimu ir verslo plano kūrimu. Vaikai plėtoja savo strategijas visos stovyklos metu. Dalyviai lavina savo sugebėjimus mokydamiesi iš perspektyviausių Lietuvos įmonių darbuotojų.

 

Stovyklos programa:

 

Pirma diena. Pasiskirstymas komandomis. Verslo idėjų generavimas, idėjų plėtojimas. Tikslinės rinkos identifikavimas. Verslo plano kūrimas.

 

Antra diena. Sporto diena. Sveikas kūnas – sveika siela ir daug entuziazmo. Teniso čempionatas ir tinklinio varžybos. Jogos pamoka. Susitikimas su sportininkais, paskaita apie sveiko gyvenimo būdą bei sportininko karjerą.

 

Trečia diena. Diena skirta komunikacijai. Prekinio ženklo kūrimas, marketingo strategija, skaitmeninė reklama.

 

Ketvirta diena. Seminarai, workshopai, paskaitos. Tema – kas yra geras vadovas ir kas yra geras darbuotojas. Kompanijų plėtra.

 

Penkta diena. Stipriausių kompanijos pusių identifikavimas. Komandos pasiruošimas idėjos bei strategijų pristatymui. Stovyklos uždarymo renginys.

 

Stovyklos pamainos:

  1. Liepos 3 – 7d.
  2. Liepos 10 – 14d.
  • Liepos 17 – 21d.
  1. Liepos 24 – 28d.

 

Laukiami dalyviai nuo 11 iki 17 metų.

 

Kur vyksta stovykla?

Dienos stovykla vyks Vilniaus TechParke ir Rupert’o centre.

 

Vilniaus Tech Park – vienas iš naujausių ir perspektyviausių verslo centrų visoje Lietuvoje. Centras įsikūręs Sapiegų rūmuose. Visa teritorija – apsupta parko.  Rupert centras – erdvė skirta kūrybininkams iš viso pasaulio. Rupert yra įsikūręs prestižiniame Vilniaus mikrorajone – Valakampiuose. Čia vyks stovyklos sporto diena. Šalia Rupert’o yra teniso kortai, tinklinio aikštelės ir paplūdimys. 

 

Užtikriname sveiką ir kokybišką maitinimą.