SEO paslaugos

SEO paslaugos

Kai kalbama apie naujos svetainės paieškos optimizavimą, kai kurios įmonės gali būti bauginamos dėl informacijos kiekio ten. Ir dažnai, jei jie neturi patyrusio vidaus SEO ar konsultanto pagalbos, jie nieko nedarys.

Šiandien mes pažvelgsime į keletą paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pradėtumėte savo svetainės SEO dešinėje kojoje, net jei negalite samdyti profesionalo, kuris jus padėtų.

1. On-Site SEO paslaugos pagrindai

Kai kurie iš svarbiausių paieškos optimizavimo elementų įvyksta jūsų svetainėje. Jūs galite daug išgirsti apie nuorodų pastatą (į kurį įtrauksime tik vieną akimirką), bet nuorodą į pastatą be geros paieškos vietoje optimizavimo nebus taip veiksmingai. Čia pateikiami minimalūs svetainės optimizavimo elementai, kuriuos turėtumėte įdėti į kiekvieną svetainės pagrindinį puslapį, įskaitant ir ypač pagrindinį puslapį.

Auksinė taisyklė optimizavimo vietoje

Prieš pradėdami dirbti, vieną dalyką, kurį norite nepamiršti, kai naudojate kurį nors iš šių SEO elementų, nepraeikite. Jums gali būti linkusios įkelti daug raktinių žodžių į savo puslapius, reklama internete tačiau tai nėra tikslas. Tiesą sakant, „Google“ išleido per daug optimizavimo bausmę, skirtą svetainėms, kuriose ant vieno puslapio įdėti per daug raktinių žodžių. Taigi, kai kalbama apie raktinių žodžių optimizavimą, išlaikykite tai paprasta – pagalvokite apie iki penkių raktinių žodžių ar raktinių žodžių frazes kiekvienam jūsų svetainės puslapyje ir optimizuokite juos.

Jei nesate tikri, kokie raktažodžiai naudoti, pabandykite įvesti kai kurias išankstines idėjas „Google“ „AdWords“ raktinių žodžių įrankyje, kad gautumėte pasiūlymų. Arba, jei jūs tikrai norite patekti į raktažodžių tyrimų procesą, peržiūrėkite KISSmetrics vadovas raktažodžių tyrimų – I ir II dalis.

Antraštės žymė

Paieškos svetainės optimizavimas SEO pavadinimo tegus

Pavadinimo žyma jūsų svetainės puslapiuose nurodo paieškos sistemoms tai, kas yra puslapis. Tai turėtų būti 70 ar mažiau simbolių ir įtraukti jūsų verslą arba prekės ženklą ir raktinius žodžius, kurie yra susiję tik su konkrečiu puslapiu. Ši žyma dedama tarp žymių <HEAD> </ HEAD> šalia puslapio HTML kodo viršuje.

Meta aprašymas

Paieškos svetainės optimizavimas SEO meta aprašymas

Meta aprašymas jūsų svetainės puslapiuose suteikia paieškos sistemoms šiek tiek daugiau informacijos apie tai, kas yra jūsų puslapis. Dar yra diskusijų apie tai, ar meta aprašymai gali padėti su raktažodžių reitingais. Nepaisant to, jūs norite parašyti savo meta aprašymą su žmogaus auditorija, nes tai apima pagrindinius puslapio raktinius žodžius, nes meta aprašymas rodomi paieškos rezultatuose.

Kaip pavadinimo žymė ir meta aprašymas ieškos paieškos rezultatuose

Paieškos antraštės ir meta apibūdinimas

SEO - reklama internete

Šis paveikslėlis parodo, kaip „KISSmetrics“ nuosavos antraštės ir meta aprašymai rodomi „Google“ paieškos rezultatuose. Galite matyti, kad raktiniai žodžiai, kuriuos ieškojo naudotojas (šiuo atveju raktinis žodis buvo KISSmetrics), yra paryškintas „Google“ tiek pavadinimo žymoje, tiek meta aprašyme. Štai kodėl jūs turite naudoti savo verslą, prekės ženklą ir raktinius žodžius tiek pavadinime, tiek meta aprašyme – tai padeda paieškos rezultatams išsekti ieškotojui, kai jie ieško šių terminų.

„WordPress“ naudojimas?

Jei naudojate „WordPress“ savo domene, jums sekasi. Pridėjus pavadinimų žymas ir meta aprašymus į jūsų puslapius paprasta naudoti nemokamus įskiepius, tokius kaip „viskas viename“ SEO, „Platinum SEO“ ir „SEO“ pagal „Yoast“. Taip pat galite gauti SEO pasiūlymų naudodami papildomus papildinius, tokius kaip „Scribe SEO“.

Papildomi svetainės SEO elementai

Nors pavadinimo žyma ir meta aprašymas yra svarbiausi SEO elementai, jie nėra vieninteliai. Būtinai įtraukite į svetainės puslapio turinį žemiau pateiktą informaciją, kad galėtumėte tobulinti paieškos optimizavimą.

Vidinės nuorodos – nuorodų pastatas yra ne tik rezervuotas išorinėms svetainėms, jungiančioms jūsų svetainę. Galite padėti paieškos sistemoms sužinoti daugiau apie jūsų svetainę, vidinėje nuorodoje į kitus jūsų svetainės puslapius savo turiniu. Pavyzdžiui, šis tinklaraščio įrašas naudoja vidines nuorodas, kai susiejamas su kitais pranešimais KISSmetrics tinklaraštyje.

Reklama internete

Antraštės žymos. Šiame tinklaraščio įraše naudojami trys skirtingi HTML antraščių žymeklių lygiai, kurie padeda sugadinti turinį į skyrius, taip pat leisti paieškos sistemoms seo optimizavimas sužinoti daugiau apie kiekvieno turinio skirsnį. Žymos <h1> </ H1> apima pavadinimą – kiekviename puslapyje turėtų būti tik vienas <H1> </ H1> žymų rinkinys. Žymos <H2> </ H2> ir <H3> </ H3> apibūdina subpozicijas puslapyje – gali būti keli abu egzemplioriai. Naudojant antraščių žymes, skaitytojai ir paieškos varikliai padeda suskaidyti jūsų turinį į virškinamąsias dalis.

Paveikslo pavadinimas ir ALT žymos – jei naudojate vaizdus savo svetainėje, turėtumėte galvoti apie gerus raktinius žodžius ir vaizdo pavadinimui, ir alt žymei. Pirmajame skelbimo paveikslėlyje mes naudojame <img src = „on-site-search-optimization-seo-title-tag.png“ alt = „Paieškos svetainės optimizavimas SEO pavadinimą“ /> kaip tikslas yra Optimizuokite jį paieškai optimizuojant raktažodžius. Tai padeda paieškos varikliams rasti gerus vaizdus ieškant vaizdų pagal nurodytus raktinius žodžius.

Bolded Text – Jūs nenorite, kad būtų pernelyg beprotiškas su šia, bet kartais pridedant teksto pasirinkimą norint atkreipti dėmesį į skaitytojus, taip pat gali padėti paieškos varikliams išskirti kitą svarbią informaciją ir raktinius žodžius puslapio turinyje.

2. Kodėl jums reikia turinio

Jei nesilaikysite naujausių interneto rinkodaros naujienų, galbūt turbūt skaitysite apie turinio kūrimą ir turinio rinkodarą. Turinys puikiai tinka tiek jūsų svetainės lankytojams, tiek paieškos seo opmtimizacija sistemoms. Kuo daugiau turinio turėsite, tuo labiau tikėtina, kad jūsų lankytojai taps jūsų svetainėje. Ir kuo daugiau turinio turėsite, tuo labiau tikėtina, kad paieškos varikliai bus pateikti daugiau jūsų svetainės puslapių paieškos rodyklėje.

Raktas, norintis patinkinti tiek paieškos, tiek lankytojus, yra kokybiškas turinys mūsų svetainėje. Kokybiškas turinys gali apimti įvairius dalykus, įskaitant, bet neapsiribojant:

Dienoraščio įrašai

Pramonės straipsniai

Pamokos ir instrukcijos

Infografika

Vaizdo įrašai

Podcastai

Svetainės kokybiško turinio kūrimas gali būti didžiulė investicija, bet tai verta. Paieškos sistemos tai patiks, o lankytojai tai labai myli, kad jie pasidalins ja socialinės žiniasklaidos priemonėmis, o tai leis dar daugiau lankytojų. Galite pradėti tiesiog sukurdami tinklaraščio įrašus savo svetainėje, o kai jūsų auditorija auga, galite išplėsti savo turinio inventorių į papildomas žiniasklaidos rūšis. Norėdami sužinoti daugiau, žr. Turinio rinkodaros pradedantiesiems vadovą.

3. Off-Site optimizavimas (dar žinomas kaip „Link Building“)

Nuoroda pastatas yra turbūt viena iš labiausiai kalbėta apie (ir svarstoma apie) SEO užduotis. Pagrindinis tikslas sukurti nuorodą yra gauti kitų tinklalapių nuorodas į jūsų. Jei galvojate apie reitingą paieškos rezultatų viršuje kaip populiarumo konkursą, tada nuorodos yra kaip balsai, sakantys, kad jūsų svetainė verta būti labai vertinama. Susiekite nuorodas su raktinių žodžių inkaro tekstu, kad padėtumėte susieti raktažodžius, kurie yra susiję. Pavyzdžiui, „Adobe Reader“ užima vietą už raktinių žodžių klavišą čia, nes tiek daug svetainių, su kuriomis jis susijęs, naudojant inkaro tekstą, spauskite čia, kad atsisiųstumėte „Adobe Reader“.

SEO

Taigi, kaip jūs gaunate nuorodas? Yra daugybė būdų tai padaryti – kai kas gerai, o kai kurie ne taip gerai. Jei skaitote pakankamai informacijos apie nuorodų pastatą, galiausiai girdėsite apie tris saitus ir nuorodų kūrimo būdus.

Ekologiškos nuorodos – tai nuorodos, kurių jums nereikės paklausti, ir jie yra geriausi. Ypač jei galite juos gauti didelės valdžios svetainėse, pavyzdžiui, pagrindinėse naujienų parduotuvėse ir kitose gerai žinomose vardų svetainėse.

Whitehat – tai iš esmės reiškia gerą, kokybišką nuorodų pastatą (tokį, kokį turėtumėte siekti).

Blackhat – Tai reiškia šlamštą, žemos kokybės nuorodų pastatą (tokį, kokį reikėtų vengti).

SEO – reklama internete

Daugumoje svetainių bus sunku generuoti pakankamai organinių reklama internete nuorodų, kad padidintų jų reitingą paieškos sistemose. Štai kodėl nuorodų pastatas yra toks populiarias paslaugas. Bet galite pradėti kurti kokybės nuorodas atlikdami kai kurias toliau nurodytas veiklas.

Pateikimas svečio dienoraščio įrašų į populiarius tinklaraščius jūsų seo paslaugos pramonėje. Paprastai nuorodą grąžinsite į savo svetainę autoriaus laukelyje savo įrašo turinio viršuje arba apačioje.

Pasiekti susijusias (bet ne konkurencingas) įmones, kad sužinotumėte, ar jos susies su jumis. Geras būdas tai padaryti – sužinoti, ar įmonės, su kuriomis dirbate, turi savo svetainės nuorodų  seo paslaugospuslapius partneriams, tiekėjams, tiekėjams ir tt

Sukurkite vietinio paieškos profilius (jei taikytina) ir socialinės žiniasklaidos profilius. Nors nuorodos ne visada sutampa

Sukurkite nuorodą vertingo turinio. „Infographics“ yra puikus pavyzdys – sukuriate gražų vaizdą, kuriame pateikiama svarbi informacija, ir leiskite kitiems naudotis savo tinklalapiu infografine medžiaga už tai, kad grįšite prie savo kaip kredito.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie nuorodą, sukurtą tinkamu būdu, nepraleiskite mūsų „Natural Link Building 101“ įrašo!

4. Kaip „Google+“ gali padėti reitingams

Kalbėdamas apie nuorodų socialinių profilių kūrimą, jei jūsų tikslas yra dominuoti „Google“, turite įsitikinti, kad prisijungiate prie „Google+“. Savo „Google“ socialinis tinklas gali padėti jums geriau įvertinti žmonių, su kuriais esate prisijungę, paieškos rezultatus. Pavyzdžiui, kai aš prisijungęs prie „Google+“ ir ieškoju „SEO“, mano penkių populiariausių paieškos rezultatų galite gauti. Asmeniniai paieškos rezultatai, pagrįsti tuo, su kuo esu draugas, pažymėti mažojo žmogaus piktograma.

Kai aš nesu prisijungęs prie „Google+“, galite pamatyti, kad anksčiau pateikti du individualizuoti rezultatai nėra penkių geriausių. Vienas iš jų nėra net pirmame puslapyje.

Tai rodo, kad individualizuoti paieškos rezultatai trumpina net vietos paieškos rezultatus. Taigi, jei norite patekti į asmeninį paieškos žaidimą, jūsų tikslas yra tai padaryti.

Sukurkite „Google+“ asmeninį profilį ir verslo puslapį.

Rekomenduojame tinklalapį, į kurį norite gerai priskirti paieškos rezultatuose, suteikiant jam +1, bendrinate svetainę savo profilyje ir / arba puslapyje kaip būsenos atnaujinimą ir susiekite jį su profilio informacija, esančia rekomenduojamose svetainėse.

Užpildykite savo profilio informaciją, kad kiti nori su jumis susisiekti.

Patikrinkite savo nustatymus ir įsitikinkite, kad jūsų profilio informacija yra viešai kartu su jūsų būsenos naujinimais.

Pasidalykite kitais įdomiais atnaujinimais savo profilyje, kad nebūtų per daug reklamuojamos.

Pradėkite prisijungti prie žmonių, kuriuos norite matyti savo svetainę paieškos rezultatuose. Naudodami paieškos laukelį sistemoje „Google+“ galite rasti žmonių, su kuriais norite susisiekti, ir pridėti juos prie draugų ratų. Tikimės, kad dauguma jus pridės.

Iš esmės, kuo labiau populiarus esate „Google+“, tuo labiau tikėtina, kad turėsite daryti įtaką asmeniniams paieškos rezultatams su tomis, kurios seka jus. Taigi pasinaudokite šiuo socialiniu tinklu, kad gautumėte naudos.

5. Stebėkite savo rezultatus

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jūs norėsite stebėti savo SEO paslaugos pažangą, stebėdami savo rezultatus. Du svarbiausi įrankiai, kuriuos galite naudoti stebint šiuos rezultatus, yra šie.

Institucijos laboratorijos – Sukurkite nemokamą paskyrą, kurią galite gauti naudodamiesi 30 dienų pro paskyros bandymu. Naudokite šį įrankį, jei norite stebėti savo svetainės raktinių žodžių klasifikaciją, kad galėtumėte pamatyti, ar jie rodomi paieškos rezultatuose.

„Google Analytics“ – norėdami sužinoti daugiau apie jūsų svetainės lankytojus, naudokite „Google Analytics“. Visų pirma stebėkite savo natūralios paieškos srauto šaltinius, kad sužinotumėte, kokius seo paslaugos raktinius žodžius žmonės naudoja ieškodami savo svetainę. Nustatydami tikslus galite sužinoti, kurie raktiniai žodžiai lemia apsilankymus, kuriuose lankytojai jūsų svetainėje atlieka tai, ką jie nori, pvz., Užsiregistruoti į pašto adresų sąrašą arba įsigyti produktą. Tai padės sužinoti, kokius raktažodžius turėtumėte taikyti pagal savo SEO kampaniją.

Čia yra daugybė kitų vertingų SEO įrankių, tačiau jie yra geriausi pradėti, kad padėtų jums sužinoti daugiau apie tai, ar jūsų SEO pastangos yra įdomios.

Jei galite sekti šiame poste pateiktais pasiūlymais, jūs tikrai pradėsite dešinėje pėdai, kai kalbėsime apie jūsų svetainės paieškos optimizavimą. Tikimės, kad jūs pradėsite išnaudoti daugiau lankytojų naudos per paieškos sistemas!

Apie Autorių: Kristi Hines yra laisvas rašytojas, profesionalus tinklaraštininkas ir socialinės žiniasklaidos entuziastas. Jos dienoraštyje „Kikolani“ daugiausia dėmesio skiriama dienoraščių rinkodarai asmeniniams, profesionaliems ir verslo tinklaraštiniams. Galite sekti juo „Google+“, „Twitter“ ir „Facebook“.

SEO yra rinkodaros disciplina, orientuota į didėjantį ekologiškų (nemokamų) paieškos rezultatų matomumą. SEO apima tiek techninius, tiek kūrybinius elementus, kurių reikia norint pagerinti reitingą, skatinti srautą ir didinti informuotumą paieškos sistemose. Yra daug aspektų, susijusių su SEO, nuo žodžių jūsų puslapyje iki to, kaip kitos svetainės jus nukreipia žiniatinklyje. Kartais SEO yra tiesiog įsitikinimas, kad jūsų svetainė yra tokia, kad paieškos sistemos suprastų.

SEO yra ne tik svetainių kūrimas paieškos sistemose. Tai yra apie tai, kaip pagerinti jūsų svetainę ir žmonėms. „Moz“ manome, kad šie principai vykdomi kartu.

Šis vadovas skirtas apibūdinti visas SEO sritis: ieškoti terminų ir frazių (raktinių žodžių), kurie generuoja srautą į jūsų svetainę, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta paieškos sistemoms, sukurti nuorodas ir rinkodaros unikalią jūsų svetainės vertę. Jei esate supainioti dėl šio dalyko, jūs ne vieni, o mes esame čia, kad padėtume.

Kodėl mano svetainėje reikia SEO?

Didžiąją dalį interneto srauto teikia pagrindinės paieškos sistemos, „Google“, „Bing“ ir „Yahoo!“. Nors socialinė žiniasklaida ir kitos rūšies eismas gali generuoti apsilankymus jūsų svetainėje, paieškos sistemos yra pagrindinis daugelio interneto vartotojų navigacijos metodas. Tai yra tiesa, ar jūsų svetainėje pateikiamas turinys, paslaugos, produktai, informacija ar beveik visa kita.

Paieškos sistemos yra unikalios, nes jos skirtos tiksliniam srautui – žmonės ieško to, ką jūs siūlote. Paieškos sistemos yra keliai, kurie tai daro. Jei paieškos sistemos negali rasti jūsų svetainės arba pridėti turinį į savo duomenų bazes, praleidote neįtikėtinas galimybes nukreipti srautą į jūsų svetainę.

Paieškos užklausos – žodžiai, kuriuos naudotojai įveda į paieškos laukelį – atlieka neįprastą vertę. Patirtis parodė, kad paieškos variklio srautas gali (arba pertraukti) organizacijos sėkmę. Tikslinis srautas į svetainę gali užtikrinti reklamą, pajamas ir poveikį, kaip ir kitas rinkodaros kanalas. Investavimas į SEO gali būti išskirtinis grąžos lygis, palyginti su kitomis rinkodaros ir reklamos rūšimis.

Kodėl paieškos sistemos neparodo mano svetainės be SEO?

Paieškos sistemos yra protingos, tačiau jiems vis dar reikia pagalbos. Pagrindiniai varikliai visada stengiasi patobulinti savo technologijas, norėdami geriau nuskaityti žiniatinklį ir suteikti vartotojams geresnių rezultatų. Tačiau yra apribojimas, kaip veikia paieškos varikliai. Kadangi tinkamas SEO gali talpinti tūkstančius lankytojų ir sustiprinti dėmesį, netinkami veiksmai gali slėpti ar palaidoti jūsų svetainę giliai paieškos rezultatuose, kur matomumas yra minimalus.

Reklama internete

Be to, kad turinys pasiekiamas paieškos varikliams, SEO taip pat padeda sustiprinti reitingą, kad turinys būtų pateiktas, kai ieškotojai bus lengviau jį rasti. Internetas tampa vis konkurencingesnis, o tos bendrovės, kurios atlieka SEO, turės lemiamą pranašumą lankytojams ir klientams.

Ar galiu pats atlikti SEO?

SEO pasaulis yra sudėtingas, tačiau dauguma žmonių gali lengvai suprasti pagrindus. Net nedidelis žinių kiekis gali turėti didelį skirtumą. Nemokamas SEO mokymasis yra plačiai prieinamas internete, įskaitant tokius vadovus. Sujunkite tai su maža praktika, ir jūs gerai einate į guru.

Atsižvelgiant į jūsų laiko įsipareigojimą, norą mokytis ir jūsų svetainės (-ų) sudėtingumą, jūs galite nuspręsti, kad jums reikia specialisto, kuris jums tvarkytų dalykus. Įmonės, kurios praktikuoja SEO, gali skirtis; Kai kurie turi labai specializuotą dėmesį, o kiti taiko platesnį ir bendresnį požiūrį.

Bet kokiu atveju gerai apgalvoti pagrindines sąvokas.

Kiek man reikia skaityti šį straipsnį?

Jei rimtai siekiate pagerinti paieškos srautą ir susipažinę su SEO, rekomenduojame perskaityti šį vadovą iš priekio ir atgal. Mes bandėme tai kuo trumpiau suprasti ir suprasti. Yra spausdinama PDF versija tiems, kurie nori, ir dešimtys susijusių išteklių prie kitų svetainių ir puslapių, kurie taip pat verti jūsų dėmesio.

Kiekviena šio vadovo dalis yra svarbi supratimui apie efektyviausius paieškos optimizavimo metodus.

Paieškos optimizavimas (SEO) yra visų būdų, kuriuos galite naudoti norint užtikrinti, kad jūsų seo paslaugos svetainė ir jo turinys būtų matomi paieškos rezultatų puslapiuose (SERPs), pamatinis terminas.

Metodai skiriasi priklausomai nuo techninės praktikos, kurią galite pasiekti už jūsų svetainės scenų (mes linkę tai vadinti „puslapio SEO“) visoms reklamos „off-page“ metodams, kuriuos galite naudoti, kad padidintumėte svetainės matomumą (nuoroda statyba, socialinės žiniasklaidos rinkodara).

Kai mes kalbame apie matomumą, mes turime galvoje, kaip aukštyn SERP jūsų svetainėje rodoma tam tikrų paieškos terminų „ekologiškų“ rezultatų. Ekologiški rezultatai nurodo tuos, kurie natūraliai rodomi puslapyje, o ne mokamose skiltyse.

Stiprus svetainės architektūros kūrimas ir aiškios navigacijos užtikrinimas padės paieškos sistemoms greitai ir lengvai indeksuoti jūsų svetainę. Tai taip pat, svarbiausia, suteiks lankytojams gerą patirtį, naudojant svetainę ir paskatins pakartotinius apsilankymus. Verta paminėti, kad „Google“ taip pat vis dažniau atkreipia dėmesį į naudotojų patirtį, įskaitant mobilųjį optimizavimą ir svetainės greitį.

SEO optimizavimas greitai pasikeičia, todėl „Search Engine Watch“ yra čia, kad padėtų naršyti nenuspėjamą reljefą. Nesvarbu, ar tai yra naujas „Google“ algoritmo pakeitimas, ar siejama su semantine natūralios kalbos paieška, ar naujausios pagreitintos mobiliųjų puslapių technologijos įdiegimas, „Search Engine Watch“ jūs įtraukėte.

Renkantis el. Prekybos platformą, kad galėtumėte įdiegti internetinę parduotuvę, svarbu atsižvelgti į paieškos optimizavimo (SEO) funkcijas sprendimų priėmimo procese.

Nepriklausomai nuo to, kaip patyrėte esate su SEO, kai jūs įtraukiate galios į platformos rankas, galite arba negalėsite kontroliuoti savo svetainės elementų, kurie yra būtini jūsų reitingavimo sėkmei.

Pažvelkime į penkias pagrindines funkcijas, kurias turi jūsų e-commerce platforma, taip pat į kiekvienos funkcijos siūlomų platformų pavyzdžius. Tikimės, kad šis vadovas padės jums pasirinkti savo prekes, kurios gali dominuoti paiešką, namuose.

Redaguojami robots.txt failai

Failas robots.txt leidžia jums nurodyti paieškos robotus, kurie puslapiai ir katalogai ignoruojami, kai nuskaito jūsų svetainę, kad ji būtų indeksuojama paieškos sistemoms. Manau, kad jūs manote, kad tai nėra didelis dalykas, jei negalite kontroliuoti šio failo, bet leiskite parodyti, kodėl tai svarbu.

Kai klientas jums įsigyja, tarkime, kad atsiųsite jį į padėkojo puslapį, suteiksite jiems galimybę užsiprenumeruoti savo išskirtinį naujienlaiškį, kuriame jie galės atnaujinti naujausius pardavimus ir akcijas tol, kol visuomenė sužinos . Kai kas nors apsilanko šiame puslapyje, tai rodo, kad jie sėkmingai baigė pirkimą – tai signalas, kurį galite naudoti pirkėjų kelionėms stebėti, analizuoti ir optimizuoti.

Tai tikrai puslapis, kurio nenorėtumėte indeksuoti paieškos varikliuose – ir nebent jūs blokuojate prieigą prie jo naudodami failą robots.txt, jis bus matomas plačiajai visuomenei. Iš esmės bet kuris puslapis, kurio nenorite, kad naudotojai galėtų matyti, atlikdami tam tikrą veiksmą, turi būti užblokuotas tikrinimo programoms.

Nors daugelis el. Prekybos platformų neleidžia jų naudotojams tiesiogiai pasiekti šio failo, „BigCommerce“ tai daro.

„BigCommerce“

„BigCommerce“ taip pat leidžia lengvai integruoti jūsų parduotuvę „Google“ apsipirkimu, „Facebook“ ir „eBay“, taip pat kitų prekybos palyginimo svetainių asortimentu, kad galėtumėte automatiškai gauti papildomą „SEO“ greitį, nereikės rankiniu būdu pateikti produktų sąrašų į įvairius variklius.

Nepriklausomi puslapio pavadinimai ir URL

SEO paslaugos

Siekiant išvengti problemų, susijusių su pasikartojančiu turiniu, ir užtikrinti, kad turite geriausią galimybę ranguoti tam tikriems raktiniams žodžiams ir frazėms, geriausia optimizavimas įsitikinti, ar galite valdyti šiuos metaduomenų elementus puslapio lygiu. Kai kurios el. Prekybos platformos neleidžia jums naudotis šia kontrole, o tai reiškia, kad kiekviename parduotuvės puslapyje yra bendrinis pavadinimas.

URL adresai gali būti skirtingi kiekvienam puslapiui, tačiau gali būti pagaminti panašiai kaip /randomcharacters989j.htm, o ne kažkas panašaus į / pink-t-shirts.

Tikėtina, kad kiekvienam puslapiui norite naudoti konkrečius raktinius žodžius, kuriuos naudosite visoje svetainėje. Jūs tikrai turėsite ilgus uodegų raktinius žodžius, kuriuos galėsite naudoti ir kiekvienoje produktų kategorijos puslapyje. Jei neturite galimybės valdyti antraščių ir URL puslapio lygiu, esate įstrigę iš esmės taikydami tuos pačius raktinius žodžius kiekviename savo parduotuvės puslapyje.

„Magento“ yra tvirta e-commerce platforma, leidžianti vartotojams valdyti puslapių pavadinimus ir URL, kad jie galėtų kuo geriau pasinaudoti savo SEO pastangomis, naudodamiesi raktiniais žodžiais.

Žinoma, „Magento“ nėra vienintelė platforma, kuri tai daro, bet tai pagrindinė funkcija, į kurią reikia ieškoti. Tuo tarpu „Magento“ nėra labiausiai intuityviai patogi alternatyva, ir, nebent jūs jau esate patyręs kūrėjas, gali pasirodyti, kad samdote jį, kad jis jums tinka.

Integruota dienoraščių platforma

Kadangi tai yra geriausias būdas skelbti turtingą, dinamišką, įdomų turinį jūsų domene, dienoraščiai yra neatskiriama e-commerce rinkodaros dalis šiandien. Įmonės, kuriose šis tinklaraštis 11 ar daugiau kartų per mėnesį, gauna du ar tris kartus didesnį srautą, palyginti su tais, kurie dažniausiai naudojasi dienoraščiais ar ne.

Tai gali būti sudėtinga, jei norite nustatyti savo parduotuvę vienoje platformoje ir jūsų tinklaraštyje kitoje, o tada išsiaiškinkite, kaip geriausiai susieti šiuos du – ne tik vartotojo, bet ir SEO tikslais.

Galite turėti parduotuvę seo paslaugos pagrindiniame domene ir įdiegti „WordPress“ / dienoraščio kataloge. Tai veikia, tačiau gali būti šiek tiek vargo dėl vienodo dizaino ir nuolatinio valdymo darbo eigos. Turėsite prisijungti prie savo el. Prekybos platformos, kad galėtumėte tvarkyti produktus, užsakymus ir bendrą parduotuvių tvarkymą. Tada turėsite prisijungti prie savo „WordPress“ ar kitos tinklaraščių platformos, kad galėtumėte pridėti, redaguoti ir tvarkyti savo tinklaraščio turinį. Kai augsite, tai gali būti sunkiau tvarkyti pagal mastą.

„Shopify“ lengviau įdiegti tinklaraštį el. Prekybos platformoje. Tokiu būdu galite viską supaprastinti. „Shopify“ SEO funkcijos yra vientisos, o platforma taip pat leidžia atskirus puslapių pavadinimus ir URL.