Privatus darželis Vilniuje

Prieš kelerius metus vaiko vieta darželiuose buvo viena iš sudėtingiausių tėvų darbo užduočių. Dėl DDU reputacijos labai mažai žmonių atkreipė ypatingą dėmesį: jie imsis bent kažkur, pageidautina arčiau namų.

Ne visi tėvai pasisekė turėti vaiką netoliese esančiame darželyje, todėl reikalavimas vežti miegančius vaikus 7 val. Į kitą miesto gale buvo įprastas. Laimei, dabar situacija radikaliai pasikeitė, o tėvai turi galimybę sąmoningai pasirinkti idealų iš visų privačių vaikų darželių.

Geriausi privatieji vaikų darželiai Maskvoje: įvairi veikla

Šiandien laimingų tėvų globos namai yra ikimokyklinio ugdymo įstaigos, tiek savivaldos, tiek privačios. Galite sau leisti atidžiai ištirti privačių darželių vertinimą Maskvoje ir susipažinti su jiems teikiamomis švietimo paslaugomis. Tačiau, prieš tai, jūs turite pirmenybę teikti sau ir galvoti apie tai, kas daro sodą jūsų akyse idealus. Ar svarbesnis yra fizinis ugdymas ir vaiko sveikatos priežiūra? Kūrybinių gebėjimų ugdymas, nepriklausomybės įgūdžių įteisinimas, žinių „skirstymas“? Specialus maistas? Bendravimas su savo socialinės grupės vaikais? Švelnus, beveik motinos požiūris? Pasirinkimas yra platus!

Geriausi sodai yra tarpdisciplininiai, nes bet kokio gero ikimokyklinio ugdymo įstaigos tikslas yra darnus asmenybės ugdymas. Bet kiekvienas iš jų turi keletą prioritetinių veiklos sričių, į kurias turėtų būti vadovaujamasi. Pavyzdžiui, yra vaikų darželių su lingvistiniu šališkumu masė, kurioje mokytojai yra įvairių užsienio kalbų gimtoji kalba, o vaikas netiesiogiai moko juos kasdienio bendravimo procese. Gero buto sodai garantuoja individualų požiūrį ir naminį maistą. Ir elito DDU Maskvos ekonomikos mokykloje su jaunais nagais moko aukščiausio lygio vadovus.

Privačių darželių įvertinimas: tėvų studija

Į reitingą įeina šeši DDU, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama skirtingiems prioritetams. Ir jei jie sutampa su jūsų pagrindiniais motinos auginimo vaiku motyvais, galite atsisakyti savo laiko ir nugabenti vaiką net į priešingą miesto gale.

Čia yra įvairių įstaigų – nuo prieinamų iki elitinių, todėl galite pasirinkti geriausią variantą pagal savo finansines galimybes.

Ar jau pasirinkote, kurį vaikų darželį norėtumėte suteikti savo vaikui?

„Tapuz“: geriausias privatus vaikų darželis vaikams iš žydų šeimų

Veikla „Tapuza“ prižiūri Žydų kultūros centrą (EKC). Mokinių kontingentas yra diplomatų ir tiesiog garbingų žydų tėvų vaikai. Grupėse, kuriose gyvena ne daugiau kaip 12 žmonių, kiekvienas iš jų turi žydų vardą, atitinkantį amžių.

Mokymo sistema yra privatus darzelis vilniuje įvairių metodų organinė sintezė. ECC direktorė Regina Joffe teigia, kad geriausia buvo pasirinkta iš kiekvienos sistemos ir įgyvendinama praktiškai. Pavyzdžiui, įvedami Valdorfo metodo elementai dirbant su natūraliomis medžiagomis, o plonas motorinių įgūdžių ir dėmesio plėtojimas – gerai išbandyta Montessori sistema. Vaikų darželyje Izraelio mokymo programa yra įgyvendinama per žaidimus. Vaikai mokosi nežinodami: vaikai mano, kad jie tiesiog žaidžia! Nepaisant gana ilgos pamokos trukmės (nuo vienos iki pusantros valandos), vaikai nėra pernelyg pavargę, nes veikla nuolat keičiasi.

„Tapuza“ pagrindinė veikla yra vaikų įvedimas į žydų kultūrą. Sadik gyvena žydų kalendoriuje, nepažeidžiant nacionalinių religinių ir pasaulietinių atostogų. Kiekvieną penktadienį vaikai kartu su pedagogine komanda švenčia Šabatą: privalomą atostogų gydymą, žvakes, giesmes. Ypač iškilmingai švęskite Paschą su nepakeičiama matza, Hanukka savo rankomis gamina žvakes ir žibintus, o Purim švenčiama linksmiu karnavalu.

„Tapuz“ klesti šeimos kultui visose jo apraiškose. Kiekviename vaikų spinteje saugomi šeimų nuotraukų albumai, o kartais pedagogai rašo švelnius laiškus tėvams, mokantiems pačių vaikų diktavimą. Labai liesanti ir būtina šiuolaikinėmis sąlygomis, kai šeimos ryšiai daugeliui nėra šventa! Šiuo atžvilgiu „Tapuz“ palieka kitas vaikų darželius gerokai atsilieka.

Kambarys. Senoji dvaras „Bolshaya Nikitskaya“, visiškai renovuotas ir įrengtas pagal šiuolaikinius standartus.
Darbo valandos. Dėl tėvų pasirinkimo yra keletas režimų: 8.00-20.00, 9.00-17.00, 10.00-13.00. „Tapuz“ dirba ištisus metus pagal nurodytą grafiką ir net penktadienio vakarą, kuris neįprastas žydų darželiams.
Galia. Penkios kartos, įskaičiuotos į bendrą kainą. Vaikams EKC nacionaliniame restorane yra tik kašerinis meniu.
Papildomos parinktys. Yra daugybė klubų: mokiniai yra prieinami visoms EKC studijoms. Ypač populiari yra jaunų animatorių studija, keramikos meno, šokio, vokalo ir kalbų ratą meno dirbtuvė.
Kaina. Vaikų buvimo „Tapuz“ kaina priklauso nuo to