Paveikslai

Paveikslai

Kūdikiams, kurie tik pradeda susipažinti su meno pasauliu, nereikia sąlygomis, datas ir manifestus. Todėl, atsižvelgiant į reprodukciją, atsipalaiduoti ir mėgautis komunikacijos. Jūsų vaikui vis tiek bus geriausias vadovas grožio pasaulyje. Ir jūs išmoksite daug kartu.

Pirma, mes galime parodyti vaikui savo mėgstamų nuotraukų pora ir paprašykite jį kalbėti apie tai, ką jis mato ir jaučia. Dvikalbiai vaikai yra ypač svarbu plėtoti saviraišką ir menas gali būti viena iš šio įrankiai. Leidimas emociškai kreivas, nustatyti vaizdus jo atmintyje, mes padėsime išreikšti juos žodžiais. Ir gali šokti savo piešinį ar amatų? Ir jei vaikas nupiešė to paties pavadinimo vaizdą, kas tai būtų?
Ankstyvas plėtros specialistas Elena Danilova rekomenduoja nepradėti pažintis su meno paveikslais su autorių pavadinimų ar pavardžių ir pavadinimas paveikslėlyje. Tačiau vyresni nei keturių metų vaikams, tai nėra taip svarbu. Kai mano dukra pradėjo skaityti, ji buvo smalsu pažinti vieną ar kitą nuotrauką pavadinimą ir laimingas, nes ji gali perskaityti patį pavadinimą. Be to, laikomi taip daug geriau.

Daktaras Švietimo ir dvikalbystė specialistas Ekaterina Protasov mano, kad turintys vaikų yra geriausias jūsų gimtąja kalba. Galų gale, jūs esate į jį – vienas iš tėvų ar mokytojas – gali perduoti paveikslai savo patirtį ir emocijas labiausiai natūraliu būdu. Kadangi kalba – tai daugiau nei žodžiai.

paveikslai
Sužinokite Rusijos lengva!
Naujų darbo vietų kas savaitę.
Tačiau, jei Jūsų užduotis – palaipsniui įtraukti vaiką į užsienio kalbą arba išplėsti savo žodyną užsienio (ar antrųjų namų, bet neišnaudotos), tai yra galimybė. Ar jums pasirengti iš anksto už tokį pokalbį, jei reikia žodžiai parašyti žaisti „nahodilki“ arba tiesiog apibūdinti tai, ką matote, ir užduoti klausimus (jei galite tai padaryti užsienio laisvos formos) – tai visi bus turėti gerą, jei kūdikis yra klausytis ir jis yra suinteresuotas.

Kas, kaip ir jūs abu atrodo paveikslėlį, kad jūs norite? Kokie spalvas tai yra? O gal pastebėjote jokios informacijos, ir jūs galite paprašyti vaiką juos rasti (galite net jei vaikas dar paveikslai nėra kalbėti daryti), ar atspėti mįslę, „parodyta paveikslėlyje, ir tai yra purus.“
Įsivaizduokite, kad esate su vaiku simbolių tai – kas jūs esate, ar ką? Galbūt jūs – plunksnų ant jaunos moters skrybėlę, parašytus Titian ar Cézanne’a obuolys?