Paveikslai ant drobės internetu

Kaip apsisaugoti nuo sukčiavimo ir apgaulės perkant paveikslą?

 Kaip ir bet kuri kita rinka, paveikslų ir meno apskritai rinka, neišvengiamai yra nesąžiningi dalyviai. Kaip ne gauti savo masalą, kaip pirkti, ką norite ir mokėti tuo pačiu metu ne daugiau nei ji verta? Mes nelaiko gryno sukčiavimo atvejį, kai pirkėjas yra nieko – tai yra nusikaltimas ir policijos reikalas.
 Tarkime, jūs nuspręsite pirkti paveikslus – naftos paveikslai ant drobės. Tegu tai bus, žinoma, ne muziejinis eksponatas, multi-million dollar tapyba iš didžiųjų klasikos. Norite nusipirkti geros autoriaus tapybos šiuolaikinio menininko, daugiau ar mažiau žinomas, daugiau ar mažiau brangus. Meno galerijos, internetinės galerijos arba atidarymo dieną. Šiuo atveju, jūs norite, kad jūsų tapyba buvo padaryta kokybiškai, geros medžiagos ir tarnaus Jums daugelį metų.
 Be to, daugelis svarbu autorius pasirinktą atlikėją, originalumas veiklos, technologijos ir vaizdo sudėties. Tai yra būtent tai, ką išskiria jį iš suvenyrų gamybos masės.
 Tuo, kad jis turėtų būti atkreipti dėmesį į?

medžiagos

 Tapyba yra padaryta, kaip taisyklė, ant drobės. Retesni yra tapyba ant gruntuoto kartono arba medienos plaušų plokštės. Tokie paveikslai paprastai mažo dydžio, nes šios medžiagos yra sunku apsaugoti nuo deformacijos su laiku.
 Paveikslai dažniausiai naudojami lino, medvilnės arba jos nesumaišytos su sintetinių gijų to. Remiantis jis nugaros pilka (linus) arba iki baltos šviesos (HB). Mazgelių ant drobės ir įvairių audimo defektų gausa kalba apie jo prastos kokybės. Daugiau informacijos apie drobė tapybai galima perskaityti čia. Pageidautina, kad drobė buvo suvynioti ant rėmo, o ne tik iš šono, bet ir dėl nugaros pusėje. Medžiagos, iš kurių pagamintas rėmas kokybės, sakė apie menininko požiūris į savo darbą. Nuotrauka mažo dydžio yra dažnai naudojamas porėmiai griežtai klijuoti juosteles specialaus profilio. Didesnių darbo vietų ji yra, pageidautina naudoti modulinės porėmiai – iš reguliuojamai fiksuotų bėgiais, besiskirianti tuo, kad drobės įtampa yra taikomos specialios pleištai kampuose, kaip drobės yra linkęs pakeisti įtampos laipsnį kaip drėgmės funkcija. Tapyba neteisingai tilptų trūkumais rėmo, jis gali būti deformuojamas retensioning arba atvirkščiai, keičiant SAG laikymo sąlygų. Pavyzdžiui, kai jūs jį namo iš VERNISSAGE.

 Žemos kokybės drobė dydžio ir dirvožemio, kuris neišvengiamai turi įtakos ilgaamžiškumą paveikslai ant drobės internetu modelį, reiškiasi visų pirma forma craquelure – dirvožemio įtrūkimai, kurie neišvengiamai įtrūkimų dažų sluoksniu. Jei įtrūkimai nėra matomas iš pirmo žvilgsnio, daugelis iš jų gali būti atskleista šviesą. Įtrūkimai dažų sluoksnis taip pat dažnai pasirodo nuo mechaninių pažeidimų, kad dažnai atsitinka su tuo atidarymo nuotraukas. Vėliau nulaužti tinklo paveikslėlyje bus padidintas gadinti išvaizdą ir net pirmaujanti delaminavimui dažų.

 Dažai sluoksnis turi būti vienodai blizgus. Faded, praradimas blizgesys visai paveikslėlyje, arba jos dalyje, gali pasakyti, kad menininkas sukūrė savo darbą skubėti, neleisdama sausas dažų sluoksnius, arba žemos kokybės dydžio drobę arba kad dažus ir plonesni žemos kokybės, taip pat priedai, naudojami siekiant paspartinti džiovinimo.

 Visi aukščiau aprašyti trūkumai gali gana greitai sukelti į savo nepriekaištingos išvaizdos tapybos praradimo.

 Kai perkate taip pat turėtų atkreipti dėmesį į rėmo, kurioje įrėminti nuotrauką. Reikėtų prisiminti, kad rėmas vaidina svarbų vaidmenį vizualinio suvokimo paveikslų. Jis gali ją pagerinti, pridedant nuotrauką arba pablogėja, jei nėra tinkamai parinkti. Daugeliu atžvilgių, rėmo pasirinkimas – subjektyvus klausimas, ir be spalvų modelį su spalvų ir profiliu baguette kartu turėtų atsižvelgti į savo vidų ypatumus.
 Rėmai būna plastiko (polistireno), ant medžio masyvo, gryno medžio, taip pat kai kurių kitų rūšių pagrindu. Rėmas pagamintas iš polistireno, mano nuomone, neturi paveikslai ant drobės pasiduoti išorinių rėmų iš medžio, su daug pigiau ir mažiau svorio. Rėmai yra labai jautrus mechaniniam poveikiui, jie gali greitai suformuoti įlenkimų ir įbrėžimų nuo atsitiktinio iškilimų.