Lietuvos darbo biržis kursai (LDB kursai)

Artūrui

 

Lietuvos Darbo Birža, finansuojama Europos Sąjungos, kviečia visus šiuo metu nedirbančius ir nesimokančius tobulinti savo įgūdžius ir išbandyti ateities galimybes bei perspektyvas programose „Atrask save“  ir „Naujas startas“. Šios programos yra skirtos 15 – 29 metų žmonėms, norintiems bei siekiantiems pasukti savo ateitį kitokia linkme. Programose jau dalyvauja daugiau nei 40 tūkstančių žmonių visoje Lietuvoje. Jie tobulinasi ir siekia įgyti skirtingų profesijų – pradedant įvairiais amatais, baigiant informacinėmis technologijomis. Projektai prasidėjo 2015 metais ir vyks iki 2018 metų rudens. Tai yra unikali galimybė išbandyti save skirtingose srityse, siekiant atrasti tinkamiausią savo ateities karjerai.

Projektuose dalyvauja ir programavimo akademija, įsikūrusi Vilniuje ir Kaune, CodeAcademy. Akademija jau spėjo įsitvirtinti didžiuosiuose miestuose kaip viena iš IT mokymų lyderių, o dabar siūlo jaunimui dalyvauti informacinių technologijų srities mokymuose ir mokytis Web dizaino arba Internetinių puslapių optimizacijos paslapčių „Google“ paieškos sistemoje. Abu kursai yra skirti visiškai su IT sritimi nesusipažinusiems žmonėms, siekiantiems pakeisti esamą arba įgyti naują profesiją. Baigus kursus studentas yra visiškai pasiruošęs dirbti pasirinktoje srityje. Lietuvos Darbo Birža padeda susirasti praktiką ar pirmąją darbo poziciją pasirinktoje srityje. Šie kursai yra puikus pasirinkimas jauniems, drąsiems bei pasiryžusiems keisti savo gyvenimą žmonėms.

Web dizaino kursuose studentai per mėnesį išmoksta sukurti internetinio puslapio dizainą, atsižvelgiant į šių dienų tendencijas ir rinkos reikalavimus. Web dizainas yra kūrybiška ir inovatyvi sritis, kiekvienais metais laukianti vis daugiau specialistų ir pritraukianti vis daugiau studentų. Kursuose naudojami įrankiai – Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, InDesgin, teksto redagavimui skirtas įrankis Muse ir kt. 

Tuo tarpu interneto svetainių optimizavimo, arba SEO (angl. – Search Engine Optimization), kursas yra skirtas išmokti kaip iškelti internetinį puslapį Google paieškos sistemoje. Norint tai padaryti taikoma daugybė skirtingų taktikų ir optimizavimo rūšių. Šiame kurse kalbama apie interneto rinkodarą, galimus reklamos internete būdus, vidinę bei išorinę puslapio optimizaciją.

LDB kursai – 4 savaitės arba 160 valandų. Kursai vyksta kasdien, nuo 8:00 iki 16:00. Lietuvos Darbo Biržos finansuojami CodeAcademy kursai vyksta Vilniuje, Saulėtekio Slėnio Mokslo ir Technologijų Parke, adresu Saulėtekio g. 15, ir Kaune, Kauno Mokslo ir Technologijų Parke, adresu K. Baršausko g. 59.