Interneto svetainių kūrimas – ką reikai žinoti ?

Vis daugiau ir daugiau žmonių nori tapti interneto svetainių dizaineriais, interneto programuotojų. Kažkas sako, kad tai yra sunku ir nuobodu, wager kas nors: tai lengva ir gana įdomus. Taigi, kas iš tikrųjų mūsų laukia subterranean insect kopėčių? Aš pateikti jums dešimt stupeneney mano vizijos dėl kūrėjas plėtrai.

Vienas žingsnis. Magija.

Viskas, kas vyksta naršyklėje jums atrodo nesuprantama ir stebuklinga. Jūs, kaip, skaityti ir išmoko HTML ir CSS, wager vis tiek negaliu suprasti, kaip padaryti savo mėgstamą svetainę, ir milijono taps daugiau. DOCTYPE? Aš neįsivaizduoju, kas tai yra. (Sutikite, jūs vis dar nežinote, kodėl jums reikia.)

Pirmieji žingsniai, pirmoji klaida. Na, kas tai padarė?

Įgūdžiai: Nėra.

Žinios: Nėra.

Antras žingsnis. Pirmas žingsnis.

Jūs sukaupę daug žinių. Twisted tai, ką jūs manote.

Interneto svetainių kūrimas keliomis stulpelių arba Iššokantis perspėjimas () po pateikimo formą, neatrodo, kad jus kažkas sudėtinga. Jūs netgi galite kopijuoti kitų žmonių kodą ir pucia per elektroninės parduotuvės kūrimas pusę, ji veikia. Ne taip, kaip jūs norite, žinoma, wager tai kažkas.

Jums net nereikia turėti interneto svetainę su gražiu šrifto ir fono paveikslėlio juokingas.

Jums atsisiųsti savo pirmąjį IDE ir redagavimo kodą. 99% IDE funkcijos užkulisiuose.

Įgūdžiai: Nėra.

Žinios: pagrindai išdėstymo ir „JavaScript“.

Trečias žingsnis. Pogrammist.

Jūs jau pasakyta, kiekvienas žinojo, kad tai „iš svetainių kūrimas.“ Iš tiesų, 90% iš jų dienoraščių prieglobos paslaugas, arba kaip UcoZ, wager jūs tikrai dirbo subterranean insect jų, valdė tema stilių, rašė savo scenarijus. Dabar jūs žinote apie trečiųjų šalių bibliotekų būties, ir jūs netgi negaliu įsivaizduoti, kaip tai padarė be jų.

Pradėdami vartoti Google išspręsti problemas, wager google rusų.

Žr ką IDE yra daug naudingų funkcijų daug, wager ne jums naudinga. Metimas IDE ir įdiegti greita ir apsukrus redaktorius kaip Notepad ++ ar SublimeText.

Įgūdžiai: gugleniya rusų.

Žinios: pagrindai išdėstymo ir JavaScript jQuery.

Ketvirtas žingsnis. Nušvitimas.

Vienas momentas jūs suprantate, kad nieko nesuprantu. Atrodo, kad žinios neišnyko, HTML, CSS ir JS liko tas taps. Wager vėl pajusite pirmąjį etapą.

Viskas įvyko per greitai: užduotis tapo sudėtingesnė, padidėja ir beveik turi išlaikyti didžiulį krūva informacijos savo galvoje. Sunku, tikrai sunku. Wager jei turite įveikti šį staigus protrūkis sunkumų, viskas pateks į vietą.

Šiuo metu, daugelis „nupūstas“: nutraukti plėtrą, gali būti grąžinta į tą pačią, paprastų projektų ir užduočių. Kiti suprasti, kad wager kokia problema gali būti išspręsta, būtų laikas ir „Google“.

Įgūdžiai: gugleniya laužyta anglų kalba.

interneto svetainiu kurimas

Žinios: HTML, CSS, JS, <Serverio kalba>. Mes matėme daugybę kitų kalbų pora.

Žingsnis penkių. Tupnyak.

kodas kokybė ženkliai interneto svetainių kūrimas padidėjo. Kodas vis dar trapus ir pilna šiukšlių, wager jūs jau žino šio pranešimo. Pradžia bando naudoti versijų kontrolės sistema, skaito kitų žmonių šaltinį ir vaikščioti insect GitHub.

Be to, jūs gaunate naują gebėjimas tupnyak. Jei susidūrėte su sudėtinga užduotis gebėjimas įsijungia automatiškai: rašyti kodą sustoja ieško į pikselio kryptimi, jūs „priklauso“, wager po cap tikro laiko ateina nušvitimas ir problema išspręsta pati-a. Jaunesni kolegos nesuprantu, kaip jūs tai darote ir jūs manote, keista.

Įgūdžiai: gugleniya blogu anglų, tupnyak, VCS.

Žinios: HTML, CSS, JS, <Serverio kalba>. Mes matėme daugybę kitų kalbų pora. Domina kitų platformų.

Šeštas žingsnis. Priklausomybė.

Priklausomybė išreiškiama viskas. Ar dirbate darbe, prieš darbą ir po darbo. Ir jei jūs imtis atostogas, kad vietoj darbo dirbti.

Šaltinio kodas atrodo priklausomai taps. Jei radote biblioteką norite, tada ieškoti, kaip įdėti ją per kompozitorius, ar Bower, o ne failo atsisiųsti (ir dar prieš jums eiti į tokį žingsnį, nes atsisiuntimo šaltinio?).

Jūs staiga prisiminti, apie IDE egzistavimo ir nuspręsti pakeisti savo redaktorių į kažką daugiau funkcionalus. Šiuo metu IDE funkcijos yra naudojamas daug didesniu mastu.

Įgūdžiai: gugleniya Anglų, tupnyak, VCS, IDE.

Žinios: HTML, CSS, JS, <Serverio kalba>. Jūs žinote, kitų kalbų pora. Domina kitų platformų.

Septintąjį etapą. Didybės manijos.

Jūs pagaliau pateko į srautą. Darbas atrodo pailsėti, esate labiau tikėtina, kad sugauti pavydus ir nesuvokdamas kolegos atrodo savo kodą. Wager, patikėkite manimi, jūs turite daug kurti.

Kartais leisite sau atleiskite kaustinės anekdotai kolegomis spręsti hamite pradedantiesiems forumuose. Tai nėra būtina tai padaryti, jūs jau tą patį, wager kažkam vis dar tas taps naujokas.

Įgūdžiai: viską, ką galiu.

Žinios: Aš žinau viską.

Aštuntoji etapas. Magas.

Jūs išmoko daryti triukus. Tie, kurie tikėjo magijos prieš kelerius metus.

Nustatymas turi būti 99% sklypų nesukelia jums problemų, o procentais poilsio tik susižavėjimą. Jūs laimingai žiūri deploem projektą ir net svarsto galimybę įdėti biuro šviesos, kaip matyti internete. Jūs turite savo proety apie GitHub, keletą šakučių ir esate aktyvus bendruomenės narys.

Jūs turite rasti naujų funkcijų jos IDE pora ir yra pastebimai pagreitino kūrimo procesą.

Įgūdžiai: gugleniya Anglų, tupnyak, VC