Archeologiniai tyrimai Užsienyje

Archeologija užima garbingą vietą joje numatytą mokslinių tyrimų veiklą mokinių ir mokytojų instituto tarptautinių santykių ir pasaulio istorijoje.

trys sritys pateikta Imamas archeologinių tyrimų:

Antikvariniai archeologija (Rytų Krymo archeologija)
Rusų viduramžių archeologija ir archeologija Volgos finų
taikymo metodai ramiai archeologija
Iki šiol, mes sukūrėme tvirtus mokslinių tyrimų ryšius su mokslininkais iš įvairių mokslinių tyrimų institucijų, įskaitant archeologijos instituto Rusijos mokslų akademijos, archeologijos mokslų Tatarstano Respublikos instituto Taikomosios fizikos Rusijos mokslų akademijos akademijos instituto.

Platforma aptarti platų archeologinių tyrimų aktai organizuoja imam archeologinių konferencija „skaitymai atminties VF Mėlynės „. Su per dvejus metus ir išleido specialų kolekciją mokslinių straipsnių archeologijos „kultūrinio sluoksnio“.

antikvariniai archeologija

Pagal šią sistemą, atliko aktyvų bendradarbiavimą su archeologijos Rusijos mokslų akademijos instituto – įgyvendinant bendrus mokslo-švietimo ir mokslo projektus, skirtus plėtoti šias temas:

Paleoecology ir archeologija senovės Rytų Kryme;
materiali ir dvasinė kultūra nuo Bosforo karalystės gyventojų;
Sakralinės praktika senovės Bosforo, vietos specifiką identifikavimo gyventojų;
istorinė rekonstrukcija istorinio ir paleoecological plėtros senovėje regione;
pagerinti lauko tyrimų metodus senovės archeologijos srityje
Kiekvienais metais darbuotojai ir studentai iš komandiruočių Imamas „Meotida“ dalyvauja lauko tyrimų archeologinių vietų senovės Krymo Azovo jūros. Darbai organizuojami nuo Rytų Krymo archeologinės ekspedicijos archeologijos anksčiau instituto pagrindu.

Iš Žemutinis Naugardas Volgos žemių viduramžiais plėtra: archeologiniai tyrinėjimai

Tokios temos yra sukurta per šį tyrimą:

viduramžių suomiai ties Okos žiočių: ieškant kultūrinę tapatybę;
Sistematika Rusijos viduramžių keramika;
medžiaga kultūra rusų-totorių paribio gyventojų;
Rusų materialinė kultūra iš Aukso ordos epochoje.
Darbuotojai ir studentai atlikti lauko tyrimai imam paminklų paliktas Suomijos kalbančių genčių iš Nižnij Novgorodas Volga į Didžiosios migracijos eroje, taip pat viduramžių Rusijos kaimai Nizhny Novgorod rytus nuo Volgos. Imamas galioja studentas archeologinę grupė „Sanda“, dalyvaujantis archeologijos žvalgymo ir kasimo.

Taikymo ramų metodai archeologijoje

Trečioji linija tyrimų apima naujų metodų istorinio aiškinimo archeologinių duomenų kūrimą ir technologijų mokslinių tyrimų metodus, neliestų archeologiniai tyrimai, viduramžių technologijų studijų tobulinimas. Mokslinių tyrimų temos:

rekonstrukcija socialinio statuso viduramžių gyvenvietės, tai užima viduramžių atsiskaitymo hierarchijos ir nomenklatūra, paremta tarpdisciplininių mokslinių tyrimų vietą;
plėtra rekonstrukcijos metodus funkcinę paskirtį Continental duobes aptikta viduramžių gyvenviečių žodžiu savo plombas;
Optimizavimo metodai lokalizacijos kapus viduramžių kapinynuose žinomais metodais geofizikos žvalgyba;
Tyrimas viduramžių keramikos technologiją.
Imamas darbuotojai ir mokslininkai nuo taikomosios fizikos Rusijos mokslų akademijos instituto (IAP anksčiau) dėl kasinėjimo Podvyazevskogo kapinėse Žemutinis Naugardas regiono, unikalių mokslinių eksperimentų, kuriais siekiama nustatyti kultūrinio sluoksnio struktūros neatidarius ar išardymo serijos komanda. Be komplekso žinomas geofizikos ir išbandyta geologinių sluoksnių ir mineralinių išteklių žvalgymo būdus (elektromagnetizmo, magnetinis, GPR nuskaitymo metodas ir seisminis) tyrime naudojamas originalų būdą seisminių-akustine tyrimus.