Nusprendėte mokytis programavimo?

Mes nusprendėme mokytis programavimo? Jūs manote, kaip pradėti pradedantysis programuotojas? Pirmiausia, mes turime nuspręsti, ką norite studijuoti. Yra daug programavimo kalbų, kiekvienas iš jų skirtas jos tikslui. Jūs turite pasirinkti programavimo kalbą ir išmokti jį kruopščiai. Paprastai, pradedantiesiems patariama pradėti su Pascal kalba, pagrindinio. Bet tai nėra būtina, bet įmanoma – net nereikia. Šiuo metu šios kalbos yra nenaudojami, tačiau jų tyrimas yra paprastas ir duos idėją apie rašyti kodą. Geriausias variantas būtų pradėti mokytis Java, ar Python.

Java šiuo metu yra labai aktuali kalba. Jis yra naudojama ne tik interneto programų, bet ir mobiliųjų taikomųjų programų, skirtų programinės įrangos, įvairių buitinių prietaisų. Tai nėra paprasčiausias kalbos mokytis, bet tai yra puiki galimybė.

Python lengviau nei JAVA. Kalba yra aktyviai plėtoti ir naudojama daugelyje sričių Web serverių. Tai labai perspektyvi kalba, tyrimas, kurio reikės santykinai mažai energijos. Šia kalba iš pliusų daug.

Web programavimas ir kurti svetaines naudojant Java, Python, PHP, ASP.NET, MySQL ir, žinoma, HTML ir CSS. Jei pasirinksite šią kryptį, tai geriausia pradėti su HTML, yra vietoje pamatai, tai yra labai paprasta. Jūs netgi galima sakyti, kad tai ne programavimo kalba ne visiems. Taip pat yra ASP.NET kalba, aktyviai skatino „Microsoft“, kuri leidžia jums sukurti dinamišką svetaines, bet priimti jį kaip mokymosi pagrindu – ne pats geriausias pasirinkimas. Svetainių kūrimas visada buvo populiarus, tai yra puikus būdas parodyti savo kūrybiškumą ir uždirbti gerus pinigus. Be to, kas išdėstyta, kalbos kaip HTML ir CSS, galite pasakyti, turėtų žinoti kiekvienas save gerbiantis programuotojas.

Kurti programas naudojant Java kalbą, C ++ (skirta „Android“), Objective-C ( „iOS“) Mobilieji operacines sistemas. Plačiai naudojamas mobiliųjų platformų. Kurti programas jiems bus geras pasirinkimas, o gal ir su sėkmingo įsikūnijimas į originalią idėją, atneš didelį pelną.

Kurti programas „Windows laiko užduotis. Norėdami rašyti programas operacinės sistemos reikalingą žinių kalbų šeimos C (C, C #, C ++). Šiuo metu nėra aktualus, C # .Net. Be to, C šeimos kalbos ir tinka kuriant žaidimus.

Yra daug savipagalbos kiekvienam iš čia aprašytų kalbomis. Jei pasirinksite kalbą, tada jūs turėtumėte studijuoti tai ne tik paviršutiniškai, bet giliau, kaip įmanoma. Be to, nereikia pereiti į kitą kalbą be studijuoja pirmą kartą. Žinoma antroji ir trečioji kalba tikrai reikia į ateitį, tačiau neskubėkite dalykų. Kaip turėtų būti akivaizdu, kad už programavimo žinių anglų ir daug kantrybės reikia. Prieš jums bus tikras pelnas, praleisti daug pastangų, laiko ir nervų daug. Parašyti kodas norėčiau, nes kitaip nieko neįvyksta. Tai nėra būtina, kad pasinerti į skaitymo teorija, jums reikia daug praktikos, turėsite nuolatinę savarankišką vystymąsi. Programuotojas turi žinoti naujausias tendencijas IT srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *